Dijital emeğiniz karşılıksız kalmasın!

logo

Dijital Emek Nedir?

Kullanıcılar mobil uygulamaları kullanırken birçok veri üretmektedir. Bu veriler ise yeni müşterilere ulaşmak isteyen markalar için çok değerlidir. Bu veriler kullanıcıların kontrolü dışında medya platformları tarafından reklam şirketleriyle paylaşılır ve kullanıcıların mobil uygulamalarda reklam görmelerini sağlarlar. Mobil uygulamalar böylece kullanıcılar tarafından üretilen değeri sadece kendileri için paraya çevirirler. 

Verinin ve emeğin sahibi olan kullanıcılar ise dijital emek adı verilen bu faaliyetlerinin karşılığında herhangi bir ücret almadıkları için oyunun dışında kalırlar.

Mono ise bu oyunun kurallarını değiştiriyor. Nasıl mı? Monolular, hem sadece seçtiği markalar ile etkileşimde kalıyor hem de bu etkileşimleri nedeniyle ödüllendiriliyor. 

Üstelik kullanıcı verileri Mono’nun üstün teknolojisi sayesinde izin verilen markalar dahil hiçbir marka ile paylaşılmıyor.

logo_yesil


Mono Nasıl Çalışır?

logo_beyaz


Puanlarınız Nasıl Harcanır ?

logo_yesil

Markalar

Mono’da yüzlerce marka bildirim göndermek için sizi bekliyor!

Yılın en iyi projesi

Kullanıcı Deneyimi ve Dijital Kanallar kategorilerinde yılın en iyi projesi Mono oldu!

logo_yesil


Sık Sorulan Sorular

1Bana hangi markalar bildirim gönderebilir?

“İzinlerim” adımından izin verdiğiniz markalar size Mono’dan bildirim gönderebilir. Tercihlerinizi güncelleyerek bir markaya verdiğiniz izni kaldırdığınızda, bir daha o markadan bildirim almazsınız.

2Cep telefonum izin verdiğim markalar ile paylaşılıyor mu?

Endişeniz olmasın, ne cep telefonunuz ne de başka bir bilginiz hiç bir marka ile paylaşılmaz. Kişisel verilerinizin güvenliği sizin olduğu kadar bizim için de çok önemli.

3İznini iptal ettiğim marka bana mesaj göndermeye devam edebilir mi?

Siz izninizi iptal ettiğiniz andan itibaren sizi bu markadan gelen bildirimlerle rahatsız etmiyoruz.

4Kazandığım MonoPuan'lar ne zaman kullanılabilir?

MonoPuan'larınızı her zaman kullanabilirsiniz. QNB Finansbank güvencesiyle MonoCüzdan açarak nakite çevirebilir, yüzlerce markada geçerli indirim kodlarına dönüştürebilir veya sivil toplum kuruluşlarına bağışlayabilirsiniz.

5Harcama taleplerim ne zaman gerçekleşir?

MonoPuan'larınız ile indirim kodunuzu hemen alabilirsiniz. Puanlarınızın TL karşılığını MonoCüzdan'a belli limitler dahilinde hemen, belli limitler üzerinde ise 5 iş günü içerisinde transfer edebilirsiniz. 

Kurumlar İçin